Projektowanie i produkcja chwytaków


Projektowanie i produkcja chwytaków

do robotów Kuka, Fanuc, Yaskawa, Mitsubishi i nie tylko…

mgr inż. Paweł Bogdański

Tel. +48 661 714 678Dzięki wiedzy opartej na doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową usługę z zakresu projektowania i budowy najwyższej jakości chwytaków do wszystkich głównych gałęzi przemysłu. Nasze chwytaki mogą współpracować z robotami czołowych producentów takich jak:

  • KUKA,
  • Fanuc,
  • Mitsubishi,
  • Yaskawa,
  • Staubli,
  • ABB
  • i wiele innych

Dzięki wykorzystywaniu elementów wyłącznie od sprawdzonych dostawców nasze chwytaki uzyskują jakość, która wyróżnia nas na tle konkurencji.


Nasze chwytaki zapewniają:


  • Współpracę z czołowymi producentami robotów takimi jak: KUKA, , Fanuc, Mitsubishi, Yaskawa, Staubli, ABB i wiele innych.
  • Optymalizację procesów w  branżach: automotive, przemysł drzewny i meblarski, przemysł spożywczy itd.
  • Koncepcję chwytania dopasowaną do danego produktu i potrzeb klienta

Oferujemy między innymi:


  Dobór chwytaka na podstawie potrzeb procesu

Integrację chwytaka z robotem

Rozbudowę istniejących chwytaków o takie elementy jak aparatura pomiarowa czy systemy wizyjne

12 miesięcy gwarancji z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy

Serwis i modernizację narzędzi robotów

Wysoką jakość opartą na elementach od sprawdzonych dostawców


Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Twój Email (required)

Temat

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez Probotics sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (51-162) przy ul. Jana Długosza nr 2-6 (KRS 0000480438), zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia, przez okres trwania współpracy. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.


FAQ:

1. Dla jakich robotów wykonujecie chwytaki?

Wykonujemy chwytaki dla wszystkich czołowych producentów chwytaków takich jak KUKA (KRC1, KRC2, KRC4), Fanuc (M-10 , R-1000iA, M-410), Yaskawa, Staubli, Mitsubishi i wiele innych.

2. Czy wykonujecie chwytaki to innych typów robotów np. typu SCARA?

Oczywiście. Specjalizujemy się w wykonywaniu chwytaków do robotów sześcioosiowych, jednak wykonujemy chwytaki także dla robotów typu SCARA, robotów współpracujących (Cobotów) etc.

3. Czy prowadzicie doradztwo w zakresie doboru efektorów (elementów chwytających, ssawek, dysz lakierniczych itd.)?

Nasz doświadczony zespół inżynierów pomoże Państwu kompleksowo w zakresie doboru efektorów. Po zapoznaniu się z procesem przygotujemy ofertę zawierającą rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

4. Czy chwytaki objęte są gwarancją?

Każdy z wykonanych przez nas chwytaków objęty jest 12-miesieczna gwarancja z możliwością przedłużenia jest do 24 miesięcy.