Systemy załadunku i rozładunku

 

Stanowiska załadunku i rozładunku oraz paletyzacji i depaletyzacji z wykorzystaniem robotów KUKA, FANUC,
YASKAWA MOTOMAN 

 Lider zespołu


mgr inż. Paweł Bogdański

Tel. +48 501 033 722Naszym sztandarowym produktem są nowoczesne systemy z przenośnikami transportowo-sortującymi, które z powodzeniem współpracują maszynami na liniach produkcyjnych w przemyśle drzewnymmeblarskim i nie tylkoPrzy implementacji naszych rozwiązań używamy wyłącznie urządzeń sprawdzonych dostawców i materiałów z europejskiej czołówki. Dzięki temu uzyskujemy jakość, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Do naszych dostawców zaliczamy wyłącznie renomowanych producentów automatyki, takich jak: SMC, Beckoff, Fanuc, ABB, Yaskawa, KUKA.


Nasze rozwiązania są:


ELASTYCZNE
 


 • Możliwość definiowania wzorców ruchu robota do paletyzacji
 • Sekcyjny podział stołu transportowego umożliwia dowolną strukturę procesu paletyzacji
 • Prosty i niezwodny układ napędowy w postaci silnika asynchronicznego z przekładnią i enkoderem lub też precyzyjny i zaawansowany system serwo – wybór należy do Ciebie!
 • Współpraca ze wszystkimi urządzeniami pracującymi na linii paletyzującej, m.in. wiertarki, oklejarki, krawędziarki, strugarki, żłobiarki, heblarki, kołkownice, szlifierki, laminarki, prasy itp..

KOMPLETNE
 


 • W skład naszej oferty na stanowisko paletyzujące składa się: dobór manipulatora, konstrukcja chwytaka, opracowanie systemu bezpieczeństwa stanowiska zrobotyzowanego, montaż, szkolenie, a także gwarancje i utrzymanie
 • Nasze stanowiska współpracują z robotami  największych producentów:  KUKA, STAUBLI, FANUC, YASKAWA MOTOMAN, MITSUBISHI i inni
 • Kompleksowy system zapewniający najlepszą wydajność w procesie załadunku i paletyzowania

NIEZAWODNE
 


 • Przygotowane stanowiska zrobotyzowane gotowe są do współpracy z maszynami firm Biesse, Homag, KMA, Weinig, Brandt, Holzer i innych
 • Oprogramowanie zapewniające sprawny system sortowania i przygotowywania pakietu gotowego do załadunku na paletę
 • Rozwiązania idealnie nadające się do transportu i paletyzowania płyt meblowych, płyt drewnianych i nie tylko

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Nasz dział handlowy przygotuje dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Z przyjemnością zrealizujemy z Tobą:

  Zrobotyzowane stanowisko
  do paletyzacji


  Utrzymanie i serwis robota
  oraz stanowiska paletyzującego 


  Części zamienne do robotów
  oraz pozostałych elementów stanowiska


  Dostarczenie stołu
  transportowego

  Projektowanie i wykonywanie
  chwytaków do robotów


  Programowanie robotów
  u klienta


  Szkolenia z obsługi
  robotów paletyzujących


  Dobór robota i chwytak
  do paletyzacji 

Zamów stanowisko paletyzujące

  Twój Email (required)

  Temat

  Wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez Probotics sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (51-162) przy ul. Jana Długosza nr 2-6 (KRS 0000480438), zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia, przez okres trwania współpracy. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.


  Pytania i odpowiedzi dotyczące robotów i stanowiska paletyzującego:  

  Ile trwa przygotowanie stołu paletyzującego ?

  Zależy to od wielu czynników. Dostarczamy do klienta gotowe rozwiązania paletyzujące nawet w przeciągu kilku tygodni. Naszą przewagę zbudowaliśmy na elastycznym podejściu do klienta.  

  Jakiego rodzaju pasy transportowe stosujemy w naszych rozwiązaniach?

  W zależności od rozwiązania stosujemy pasy transportowe firm Megadyne, Dunlop itp. Wybór dostawcy pasów często pozostawiamy klientowi, ponieważ zazwyczaj związane jest to z polityką maintenance prowadzoną przez dział utrzymania ruchu klienta.  

  Do jakiego rodzaju sektorów przemysłu stosowane są nasze produkty?

  Najczęściej nasze rozwiązania stosowane są w branży drzewnej i współpracują z rozwiązaniami takich firm jak HomagWeekeBieseWeinig, SCM, IMA, Jet Tools, Holtzkraft 

  Jakie roboty mogą współpracować z przygotowanym przez nas stanowiskiem paletyzującym?

  Dobór robota dokonywany jest najczęściej po wcześniejszej konsultacji z klientem. Nasze stoły mogą współpracować z robotami wiodących producentów takich jak KUKA, FANUC, STAUBLI, YASKAWA MOTOMAN itd..

  Czy nasze stoły transportowe mogą współpracować z innymi maszynami w liniach produkcyjnych?

  Oczywiście. W zależności od wymagań dopasowujemy nasz projekt do współpracy z innymi elementami linii paletyzujących i/lub produkcyjnych, dla przykładu: wiertarki, oklejarki, krawędziarki, strugarki. 

  Czy w skład oferty wchodzi projekt i przygotowanie chwytaka dopasowanego do stanowiska paletyzującego?

  Na podstawie wykonanego przez nas projektu stołu transportowego oraz doborze chwytaka nasz zespół inżynierów jest w stanie zaoferować projekt i wykonanie chwytaka gotowego do współpracy z manipulatorem oraz pozostałymi elementami stanowiska do paletyzacji. 

  Czy oferujemy dostarczenie do klienta gotowego stołu transportowego?

  Tak. Nasza oferta to projekt, dobór elementów, wykonanie oraz dostarczenie gotowego systemu paletyzującego do klienta. Dodatkowo prowadzimy doradztwo w zakresie doboru robota paletyzującego oraz chwytaka.