Usługi

Wykonujemy:

Stanowiska produkcyjne

Firma PROBOTICS projektuje, wykonuje i wdraża stanowiska produkcyjne
i montażowe dostosowane do potrzeb procesu, uwzględniające ergonomię pracy i rodzaj procesu zapewniając jak największą optymalizację jego przebiegu. Wyposażenie stanowiska w zależności od przebiegu produkcji składać się może z elementów automatyki takich jak sterowniki PLC, czujniki obecności i położenia obiektu, systemy pneumatyczne, wizyjne systemy kontroli jakości, zautomatyzowane bądź manualne wkrętaki i tym podobne. Stanowiska montażowe manualne wyposażone mogą być także we wszelkiego rodzaju podajniki, systemowe pojemniki na elementy montowane, uchwyty na rolki, wagi, gniazda montowanych elementów etc.

Wszystkie stanowiska zautomatyzowane zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa operatora. Dzięki zastosowaniu systemu ekstrudowanych profili aluminiowych jesteśmy w stanie dowolnie skonfigurować gabaryty i poszczególne wymiary stanowiska na potrzeby klienta, dzięki czemu uzyskujemy produkt przyjazny i zarazem maksymalnie zwiększający wydajność pracy. Lekkość i modułowość konstrukcji pozwala na późniejszą łatwą zmianę konfiguracji bądź rozbudowę.


Stanowiska zrobotyzowane

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i wdrożeniem stanowisk zrobotyzowanych. Stanowiska tego typu wykorzystywane są najczęściej
w procesach produkcyjnych na etapie pakowania i paletyzacji, lecz także montażu, transportu czy umieszczania i wyjmowania przedmiotów z maszyn obróbczych.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać zgodnie z potrzebami klienta projekt kompletnego stanowiska zrobotyzowanego (celi robota), składający się z odpowiednio dobranego i zaprogramowanego robota, chwytaka, kompletnego systemu bezpieczeństwa, panelu operatorskiego i innych wymaganych elementów.


Okablowanie i wyposażenie dodatkowe

Jesteśmy w stanie wykonać kompletne systemy okablowania do urządzeń przemysłowych większości producentów (Siemens, Kuka, Heidenhain, Bosch, Indramat, Lenze, Fanuc, Baumueller etc.).

Wykonujemy przewody:

• Enkoderowe
• Resolverowe
• Silnikowe
• Zasilające
• Do robotów
• Czujnikowe
• etc.

Dzięki współpracy z producentami i dostawcami przewodów i akcesoriów kablowych jesteśmy w stanie wykonać wiele przewodów zgodnych z wytycznymi producentów sprzętu w krótkim czasie. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju projekty mechaniczne, elektryczne i elektroniczne, przykładowo skrzynie transportowe czy piloty serwisowe do diagnostyki elementów automatyki. Skrzynie gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas transportu produktu drogą lotniczą, morską czy lądową. Poniżej realizacja dla jednego z naszych klientów – skrzynie drewniane, okute, wypełnione frezowaną pod wymiar przedmiotu amortyzującą pianką z polietylenu pienionego.


PROJEKTANCI PRZEMYSŁU!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pracą skontaktuj się z nami!
KONTAKT